ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV – Takový případ šikany mladoboleslavská automobilka dlouho nezažila. Dva z agenturních pracovníků tam zažívali neskutečné peklo, které skončilo zraněním! To jim připravili kmenoví zaměstnanci firmy. Na šikanu, která trvala zhruba půl roku, upozornil Škodovácký odborář.

Vozidlo v kolejišti u Severovýchodní tangenty.MLADÁ BOLESLAV - Krátce před osmou hodinou večer zablokoval železniční trať mezi Mladou Boleslaví a Dolním Bousovem osobní automobil v kolejišti. Provoz byl okamžitě zastaven a na místo dorazili profesionální hasiči z Mladé Boleslavi a také hasiči Správy železniční a dopravní cesty i policisté.

ilustrační fotoVELKÉ VŠELISY - K požáru nízké budovy vyjížděli večer profesionální a dobrovolné jednotky do Velkých Všelis. Podle informací mluvčího středočeských hasičů Jaroslava Gabriela hořelo dřevo v kotelně, která je přístavkem rodinného domu.

ilustrační fotoD10 - /AKTUALIZOVÁNO/ Na dálnici D10 ve směru na Prahu došlo po osmé hodině večer k hromadné nehodě. Podle prvotních informací Policie ČR tam havarovalo celkem 12 osobních vozidel, a to kvůli prasklé pneumatice z nákladního auta. Nehoda si podle předběžných informací nevyžádala žádné zranění. 

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Lehce k penězům si chtěl přijít dvaačtyřicetiletý muž, který začátkem listopadu tohoto roku odcizil v nočních hodinách finanční hotovost ve výši 13 tisíc korun ze zásuvky za barem kasina na třídě T. G. Masaryka v Mladé Boleslavi.