Škoda Felicia a Felicia Combi. Foto ŠKODA AUTOMLADÁ BOLESLAV - Před 25 lety, přesně tedy 17. října 1994, se v Mladé Boleslavi rozeběhla sériová výroba modelu Škoda Felicia. Nástupce řady byl prvním modelem Škoda vyvinutým po vstupu koncernu Volkswagen do tradiční české automobilky. Sbíral triumfy na sportovním poli a významně zabodoval u zákazníků.

Ilustrační foto: Zoopark ZvoleMLADOBOLESLAVSKO - Po Mladoboleslavsku se může pohybovat velká kočkovitá šelma, zřejmě puma. Na svých webových stránkách o tom informuje a zároveň i varuje obec Nová Telib.

ilustrační fotoČACHOVICE - Mimořádná událost zastavila dnes před devátou hodinou ráno provoz na železniční trati ve směru od Nymburka do Čachovic. Z bezpečnostních důvodů musel být zastaven i jeden z rychlíků.

Omezení na dálnici mezi Tuřicemi a Starou Boleslaví je pomalu u konce. D10 – Dobrá zpráva teď letí všem motoristům, kteří pravidelně jezdí po dálnici D10 ve směru na Prahu. Právě dnes tam skončila několikaměsíční rekonstrukce úseku mezi Starou Boleslaví a Tuřicemi.

Před domem Karla Gotta stále lidé zapalují svíčky. Zamíří tam i o víkendu.MLADÁ BOLESLAV - Také lidé z Mladoboleslavska zamíří v pátek a v sobotu do Prahy, na poslední rozloučení s Karlem Gottem. Připravit se ale musí na pořádné komplikace. Policie apeluje na řidiče, aby to centra Prahy autem vůbec nejezdili a parkovali na okraji města.