Neznámý řidič přejel jinému řidiči nohu.D10 - Vážná nehoda se kolem půl šesté večer odehrála na dálnici D10, na 49,5 kilometru ve směru od Mladé Boleslavi na Turnov. Řidič nákladního vozidla kvůli defektu na kole musel zastavit u krajnice a rozhodl se kolo vyměnit. To se mu ale stalo osudným.

"Když řidič vystoupil z auta ven, přejelo mu jiné nákladní auto nohu," uvedla mluvčí středočeských policistů Michaela Nováková s tím, že muž následně skončil v péči záchranné služby. Podle mluvčí záchranné služby Petry Effenbergerové utrpěl řidič zhmožděninu nohy, záchranáři na místě nemohli vyloučit ani její zlomení. "Převezen byl do nemocnice v Mladé Boleslavi na úrazovou ambulanci," uvedla mluvčí.

Řidič, který muži nohu přejel, ale dál pokračoval v jízdě ve směru na Turnov. "Tento řidič zřejmě vůbec nezaregistroval, co se stalo. Prosíme proto jak tohoto řidiče, případně svědky nehody, aby se nám ozvali na tísňovou linku 158," dodala dále Nováková.

Na místě už jsou dopravní policisté, kteří nehodu šetří. Provoz není omezen, všechna vozidla stojí za krajnicí, i tak je potřeba místem projíždět opatrně.