Vážná nehoda u Hrdlořez. HRDLOŘEZY – Pár minut před pátou hodinou došlo na hlavním tahu mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou k čelnímu střetu dvou osobním aut. Na místo vzlétly dva vrtulníky. Záchranka poslala všechny sanitky.

Podle předběžných informací byly v jednom z vozidel dvě osoby těžce zraněny a vystříhat je museli hasiči. Jednu z nich pak transportoval do nemocnice v Praze vrtulník. Hůře už dopadla posádka druhého vozidla. I když záchranáři společně s hasiči se několik desítek minut pokoušeli těžce zraněného řidiče oživit, resuscitace byla nakonec neúspěšná. Vrtulník tak musel odletět prázdný.

Ostatní zraněné odvezly sanitky do nemocnice v Mladé Boleslavi. Nad příčinou nehody nechtěli policisté spekulovat, vše je předmětem dalšího vyšetřování. Kvůli vyšetřování a odklízení následků nehody zůstane silnice mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou uzavřena zřejmě až do 22 hodin.

Místo, kde se nehoda stala, se nachází v mírné zatáčce. Před několika měsíci se zde stala podobná nehoda. I tehdy se vážně zranilo několik lidí.

Vážná nehoda u HrdlořezVážná nehoda u HrdlořezVážná nehoda u HrdlořezVážná nehoda u Hrdlořez.Vážná nehoda u Hrdlořez.Vážná nehoda u Hrdlořez.