ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Do Olympia centra v Mladé Boleslavi dnes dorazí pekelná skupina Krampus čertů. Připravena je ohnivá show, na kterou dorazí řada bájných pekelných postav. Po skončení show si můžete pořídit s čerty foto do rodinného alba.

Zdroj Městské divadlo Mladá BoleslavMLADÁ BOLESLAV - V sobotu 18. listopadu může během odpoledne zavítat do Městského divadla Mladá Boleslavi, kde se už tradičně koná Noc divadel. Připraven je bohatý program, na který je povětšinou vstup zcela zdarma.

Vánoční kamion Coca-Cola. Zdroj Coca-ColaMLADÁ BOLESLAV - Pro někoho vánoční kýč, pro jiné úchvatná podívaná. Do Mladé Boleslavi znovu dorazí Coca-Cola kamion. Jeho zastávkou bude parkoviště u Olympia centra v Mladé Boleslavi.

MLADÁ BOLESLAV - Ve čtvrtek 14. září se v Mladé Boleslavi koná už 5. ročník Festivalu kultur. Bohatý program startuje už v 9 hodin ráno, kdy bude určen především žákům základních škol, od 14 hodin pak široké veřejnosti.

Neckyáda v Dolním Bousově. Foto iBoleslav.czDOLNÍ BOUSOV - O víkendu se na rybníku v Dolním Bousově konal další ročník dnes už tradiční neckyády. Jako vždy si jí nenechaly ujít stovky návštěvníků, kteří se chtěli pobavit nad krkolomnými úkoly soutěžících. Nechyběl přejezd na trakaři po lávce, kde se ne každému z týmu podařilo tam a zpět dostat suchou nohou. Ostatně, podívejte se sami, jak se jim dařilo.