MLADÁ BOLESLAV - Ve čtvrtek 14. září se v Mladé Boleslavi koná už 5. ročník Festivalu kultur. Bohatý program startuje už v 9 hodin ráno, kdy bude určen především žákům základních škol, od 14 hodin pak široké veřejnosti.

Neckyáda v Dolním Bousově. Foto iBoleslav.czDOLNÍ BOUSOV - O víkendu se na rybníku v Dolním Bousově konal další ročník dnes už tradiční neckyády. Jako vždy si jí nenechaly ujít stovky návštěvníků, kteří se chtěli pobavit nad krkolomnými úkoly soutěžících. Nechyběl přejezd na trakaři po lávce, kde se ne každému z týmu podařilo tam a zpět dostat suchou nohou. Ostatně, podívejte se sami, jak se jim dařilo.

ilustrační fotoPÍSKOVÁ LHOTA - V sobotu 17. června se na Pískové Lhotě bude konat historicky první sraz motoveteránů. Místem konání akce bude areál firmy Gastrend vedle veterinární kliniky a přilehlá komunikace. 

MLADÁ BOLESLAV Už tuto neděli 14. května od 14 do 17 hodin vyrazte s dětmi na „cestu kolem světa“. Právě tak se jmenuje rodinné odpoledne pořádané zapsaným spolkem Strom života a klubem Delfín u příležitosti blížícího se Dne dětí v zahradě Mateřské školy Pampeliška v Nerudově ulici v Mladé Boleslavi.

MILOVICE - Milovický domov Mladá propojuje místní komunitu na jedinečném hudebním festivalu. Ten se odehraje již 26. května 2023. V rámci nabitého programu vystoupí klienti spřátelených zařízení sociálních služeb, děti z místních uměleckých, mateřských a základních škol, nestátních neziskových organizací i dobrovolných spolků. Program podpoří i Policie ČR a Dobrovolní hasiči, stejně jako zástupci Milovického Sokola.