Twirlerka Viky ReitrVe dnech 27. až 31. března se konalo v holandském Eindhovenu Mistrovství Evropy v twirlingu. I Česká republika měla mezi soutěžícími ze 12 evropských zemí svou reprezentaci a mezi nimi i dobrovické twirlery.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Jubilejní 50. ročník Bohemia Rally Mladá Boleslav odstartuje letos v pátek 7. července na náměstí v České Lípě, na který naváže první rychlostní zkouška na Autodromu v Sosnové. Sobotní etapa začne slavnostním startem v 10 hodin na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi, po němž bude následovat okruhová rychlostní zkouška Městská. Dále se posádky přesunou na náročné rychlostní zkoušky na Liberecku. 

Chibuk HILL BUSTERS v Mladé Boleslavi. Foto iBoleslav.czMLADÁ BOLESLAV - Zdolat extrémně strmý kopec na střelnici v Mladé Boleslavi - Čejetičkách se v sobotu 17. června pokusily desítky motocyklových jezdců. Konal už 6. ročník Chibuk HILL BUSTERS, který i letos nabídl řadu zajímavých a někdy i nebezpečných okamžiků.

Ilustrační foto Benátky nad JizerouBENÁTKY NAD JIZEROU - Také tento rok můžete hlasovat v anketě o nejpopulárnějšího sportovce města Benátky nad Jizerou. V této kategorii mají možnost hlasovat všichni příznivci sportu. Stačí vyplnit anketní lístek.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Více než 160 otužilců změří v sobotu své síly při 3. ročníku soutěže zimních plavců. Do Jizery v Mladé Boleslavi se sportovci ponoří v pravé poledne.