ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Výroba ve Škoda Auto se moc nerozjede ani v následujícím týdnu. Firma znovu ruší pracovní sněmy kvůli chybějícím komponentům. Jak to bude v dalších týdnech je zatím ve hvězdách.

MLADÁ BOLESLAV Nebezpečné ujíždění 36letého zdrogovaného řidiče zastavily v Mladé Boleslavi až výstřely ze služební zbraně. Policie nyní zveřejnila záběry ze zběsilé honičky po Mladé Boleslavi.

Hasiči na místě události na okraji Mladé Boleslavi. Foto iBoleslav.czMLADÁ BOLESLAV - Po středeční desáté hodině večerní došlo na okraji Mladé Boleslavi k přetrhání drátů vysokého napětí. Ty následně spadly do kolejiště a zastavily provoz na trati mezi stanicemi Mladá Boleslav - město a Řepov.

ilustrační foto Zdroj HZSMLADOBOLESLAVSKO - Po krátkém dešti doprovázeného silnějším větrem řeší hasiči po celém Mladoboleslavsku několik padlých stromů, které blokují provoz na komunikacích. Z Chotětova do Mladé Boleslavi byla zastavena železniční doprava.

Ilustrační foto MLADÁ BOLESLAV - Škoda Auto znovu ruší směny. Situace ve výrobě se po optimistických prvních týdnech tohoto roku totiž opět zhoršila, chybí čipy do výroby především na montážní lince v boleslavském závodě. Firma proto ruší směny.